úterý 21. srpna 2012

BC mandlový krém

BC Natural BIO výživný mandlový krém na velmi suchou a citlivou pokožku

V předchozím článku jsem se o BIONE COSMETICS už zmiňovala. A tady je ten mandlový krém který jsem koupila mamce místo oblíbeného AB mandlového krému.
Musím říct že BC mandlový krém je velmi dobrý. Příjemně voní  a je dostatečně mastný. Já ho používám pouze na noc protože je opravdu dost mastný takže se déle vstřebává, ale na noc je to výhoda. Tento krém se třeba hodí i na hory kde jsou potřeba mastnější krémy aby se pokožka nevysušila a také proto že obsahuje UV filtr.
Tato kosmetika se mi líbí a je mi sympatická i tím že je česká!! 
Tak jestli hledáte kvalitní krém tak tenhle je ten pravý.
Takže tento krém ode mě má 10/10 bodů :-)

Co píše výrobce:

ORIGINAL NATURAL BIO VÝŽIVNÝ MANDLOVÝ KRÉM PRO VELMI SUCHOU A CITLIVOU PLEŤ:
Výživný pleťový krém z řady Original je určen pro všechny typy suché, citlivé a smíšené pleti. Mandlový krém - se zvýšeným obsahem oleje ze sladkých mandlí a hydratační složkou. Unavené a suché pleti navrací tonus a lesk, pleť je vláčná, hydratovaná a vyživená. Krém je vyroben jako moderní krém s minimem dráždivých emulgátorů a se sníženou parfemací. Krém je doplněno hydratační glycerin, regenerační allantoin, výživný panthenol, mandlový olej, ochranné vitamíny A,E a o vzácné karité. Pro ochranu před vnějšími vlivy obsahuje značné množství vitamínu E a koenzym UV filtr. Krém nanášejte v tenké vrstvě na pleť, krk a dekolt. 
OBSAH: 51 ml


Žádné komentáře:

Okomentovat

Velmi děkuji za milý komentář :-)