úterý 21. srpna 2012

Bc pleťové tonikum a Garnier odličovací mléko


BC čistící a odličovací pleťové tonikum  a Garnier odličovací mléko

Podle mě je velmi důležité správné odlíčení pleti proto vám v tomhle článku představím kosmetiku kterou na odličování pleti používám já :-)

1) Odličovací mléko Garnier s výtažkem z hroznů. 
Tohle mléko používám už velmi dlouho a velmi mě vyhovuje. Jelikož mám docela citlivou pleť a na některé krémy se mi projevila alergie tak tohle odličovací mléko u mě obstálo na výbornou. Krásně voní, dokonce v něm i cítím hrozny. A dalším plus je že s ním jdou dobře odličovat i oční partie. U jiných odličovacích mlék se mi stávalo že mě okolí očí pálilo, ale s tímhle mlékem je všechno v pořádku :-)
Takže můžu jen doporučit
cena se pohybuje kolem 100Kč

2) BC zklidňující, čistící, odličovací pleťové tonikum (hydratační s kolagenem) - Aloe Vera
Tak na tohle pleťové tonikum jsem narazila před pár dny a zatím se mi velice líbí a vyhovuje mi. Je určeno pro všechny typy pleti a je určené k čištění a odlíčení pleti. Na tohle tonikum jsem narazila náhodou v drogerii když po mě mamka chtěla abych jí koupila AB krém mandlový kterým jsem bohužel nenašla jelikož tahle značka kosmetiky pozastavila svoji výrobu. Ale našla jsem kosmetiku BC -Bione Cosmetics mají mnoho řad kosmetiky (krémy s konopím, granátovým jablkem atd..). Já si vzala zatím jen tohle Aloe Vera tonikum ,ale mají k tomu samozřejmě i odličovací mléko, které se chystám koupit a vyzkoušet. 
Tohle tonikum příjemně voní a na mé pleti obstál. Nedráždí ani se neobjevila žádná alergická reakce takže jsem moc ráda:-) a stálo něco kolem 80Kč
Nejvíc výrobků od této kosmetiky jsem našla v drogerii TETA
Více o této kosmetice  www.bionecosmetics.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat

Velmi děkuji za milý komentář :-)