sobota 29. prosince 2012

Vánoční recenze I. - Přípravky na vlasy

Přípravky na vlasy


Tak v dnešním článku bych vám chtěla představit pár výrobků co jsem dostala pod vánoční stromeček :) a bude to o šamponech a vše kolem vlasů :)

1) Balea maska na vlasy pro lesk vlasů s perlami a fíky

Nejprve bych vám chtěla představit tuto masku na vlasy
Tato maska je doopravdy velmi dobrá. Samozřejmě zakoupená v drogerii DM a cena se pohybuje kolem 55kč. Nádherně voní a vlasy jsou po ní hebké a dobře se rozčesávají.
Já masku nenanáším až od kořínků, ale tak od půlky vlasů dolů. :-)
9/10 bodů 


2) Šampony Balea 

A) Balea Profesional Oil Repair Shampoo
B) Balea Profesional Blond Shampoo
C) Balea profesional Šampon pro hloubkové čištění vlasů  


 A) Tento šampon jsem si koupila ještě před vánoci, ale dostala jsem ho i pod stromeček :). Musím říct že jsem s ním velmi spokojená, vlasy jsou po něm jemné, ale trochu hůř se rozčesávají takže je potřeba použít nějaký kondicionér nebo masku
8/ 10 bodů


B) Šampon pro blond vlasy mě ihned padl do oka a tak jsem ho koupila mamce, jelikož máme obě blond vlasy :). Šampon obsahuje výtažky z heřmánku a ten jak je známo "podporuje" blond barvu. Nevím já tedy žádnou změnu své barvy nějak nezpozorovala, ale kamarádka která chtěla stáhnout hodně tmavou barvu z vlasů říkala že jí šampon vlasy zesvětlil. Ale určitě proti němu nic nemám. :)
8/ 10 bodů


C) Šampon pro hloubkové čištění vlasů. Tak tenhle šampon jsem ani v DM neviděla, dala mi ho mamča na Vánoce a musím říct že jsem s ním opravdu hodně spokojená :)´. Vlasy po něm mám hrozně pěkné a navíc doopravdy nádherné voní. Takže mohu stoprocentně doporučit a hlavně všem co používají nějaké stylingové přípravky jako laky na vlasy atd. Doopravdy krásně vlasy vyčistí :)
9/10 bodů


3) Sprej pro barvené vlasy a olejíček na silně poškozené a roztřepené vlasy

Takže červený sprej je na barvené vlasy a měl by barvu rozzářit a oživit. Ale nevím no. Po umytí si ho trochu nastříkám do vlasů, ale žádný zázrak se opravdu nekoná :)
6/10 bodů

 No a olejíček na poškozené vlasy u mě opravdu zabodoval, nanáším ho opravdu jen na konečky vlasů a musím říct že je velmi příjemný, krásně voní a konečky vlasů jsou po něm takové zdravější :)
9/ 10 bodů


1 komentář:

Velmi děkuji za milý komentář :-)