úterý 28. května 2013

New York Color - Mozaikový pudr

New York Colour - Mozaikový Pudr 

už nějakou dobu se chystám napsat pár recenzí na make-upy a pudry které jsem vyzkoušela nebo na které jsem po čase změnila názor. Tak jdu na to a začnu s Mozaikovým pudrem od New York Color


Ta tento pudr jsem si koupila tak před půl rokem. Líbil se mi a z 89,- byl ve slevě za 60,-
 Říkala jsem si že bude dobrý, ale teda nic moc... i když tam jsou ty tmavé "kousky" tak je docela dost světlý  tak mi moc nesedl a používám ho jen někdy.
Je pravda že zmatní pěkně, vydrží taky docela dlouho a nedělá fleky ale nějak extra odvázaná z něj nejsem, čekala jsem větší hitparádu.
 Druhá věc co mě naštvala je že se hned rozbil. Nevím zda to je tím že je mozaikový a tím pádem nějak méně drží u sebe, ale jednou  jsem s ním trochu omylem klepla a celý se rozlámal, tak je teď celý smíchaný.

Jak říkám každému sedne něco jiného já s tímhle moc spokojená nejsem, navíc další dva odstíny bych teda jako pudr asi nepoužila, jeden je úplně růžový tak mi připomínal spíše tvářenku a druhá odstín byl zase moc hnědý tak bych si ho asi koupila jako bronzer. Jen ten můj mě připomínal pudr.
Já mám odstín Translucent Highlighter GlowNo myslela jsem že je tahle značka lepší. Ještě bude recenze na tvářenku od této značky.  A chci se omluvit že nemám fotky z foťáku, ale můj mám doma a jsem mimo Brno. Tak proto ta fotka stažená z netu.. Ještě zkusím zprovoznit starší foták :)


TRANSLUCENT HIGHLIGHTER GLOW
(722)
PINK CHEEK GLOW
(723)
ROSE GLOW
(725)Žádné komentáře:

Okomentovat

Velmi děkuji za milý komentář :-)