středa 9. října 2013

Sonnentor

Firma Sonnentor


Tuto firmu jsem objevila při nedávném brouzdání na internetu :)
Velmi mě zaujali výrobky na které jsem koukala v e-shopu a už rozhodnutá že si něco objednám jsem zjistila že Sonnentorobchůdek v Brně.
No a dneska jsem obchůdek navštívila a byla jsme moc spokojená. Paní prodavačka byla moc milá hned mi radila kde co najdu a navíc jsme dostala k ochutnání čajík. No nezpříjemnilo by vám to den ? :)

Koupila jsem si - Poznávací sadu čajů " Ochutnej" - v krabičce je 20 různých čajů jak bylinkových tak i ovocných. A ještě takovou malou sladkou radost - čokoládu- nejlepší hořkou čokoládu kterou jsem kdy měla.  Sice je trochu menší a trochu dražší, ale hrozně, hrozně moc dobrá :)

Při placení jsem se taky zaregistrovala a dostala jsem věrnostní kartičku - nevím kam ty kartičky za chvilku budu dávat - a nějaké vzorečky čajů, sluneční noviny a 10% slevu na další nákup :) 


No nejsou jejich obaly roztomilý? - myslím že důležitá část, když si něco chci koupit :D  -

Navíc si všechno odnesete v pěkné papírové tašce - miluju papírový tašky!! -


No a po cestě domů si můžete přečíst něco o Sonnentoru v jejich slunečních novinách :)

 Já si ještě chci koupit nějaký esenciální olejíček do aroma lampy :) takže se už teď těším na další návštěvu obchůdku :) ...............................................................................................................................

Něco málo o Sonnentoru ...


--- Zde najdete web,a  e-shop  ---
Mají hodně široký sortiment - koření, čaje jak sypané tak v pytlících i v pyramidových sáčcích, čokolády, octy, různé krekry atd atd ... 
Je toho hodně takže koukněte na e-shop nebo vyrazte do prodejny v Brně nebo v Čejkovicích u Hodonína.
Navíc v Čejkovicích můžete absolvovat zážitkovou exkurzi v " Bylinkovém ráji " - výroba čajů a koření :) 
Já doufám že se tam brzy podívám protože to plánuji jako výlet :) 

SONNENTOR s.r.o. je česká firma se zahraniční majetkovou účastí, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla založena Ing. Tomášem Mitáčkem a Johannem Gutmannem roku 1992 a nachází se v jihomoravské vinařské vesnici Čejkovice. 
 ...  více se můžete dočíst zde o sonnentoru

1 komentář:

  1. Óóó, Sonnentor čajíky umí... moc a moc! Miluju jejich nějaký ten jejich zimní mix. Nepamatuju se přesně na název, ale voní z toho hřebíček na kilometr :-)
    A taky bylinkové čaje! Ňam ňam ňam... :o)
    Bebe

    OdpovědětVymazat

Velmi děkuji za milý komentář :-)