sobota 18. ledna 2014

Dermacol Matt control make-up a korektor


Make-up Dermacol Matt control 
Krycí a zmatňující korektor


Make-up Dermacol Matt

Asi tak před třemi měsíci jsem si koupila jen náhodou meke-up od dermacolu ( mám pocit že byl v DM ve slevě a já potřebovala naléhavě make-up protože jsem nebyla doma a svůj jsme si doma bohužel zapomněla tak jsem zaběhla do nejbližšího DM)
No dřív jsme pár make-upu od Dermacolu vyzkoušela a nikdy mě moc nesedli, hodně mě jich dělalo na obličeji fleky nebo i nejsvětlejší odstín byl na mě docela tmavý, nikdy jsem si ho teda nekupovala vždy jsem si ho půjčila od mamky nebo jsem ho vyzkoušela díky kamarádce. A jak říkám žádnými nesedl.
Ale tenhle je jiný. Jsem s ním docela spokojená, ale stejně to není to co hledám, pořád to není takový ten make-up u kterého bych chtěla zůstat. Trochu hůře se mi roztírá takže do něj vždy kápnu trochu make-upu od Rimell který mi přijde zase moc tekutý a docela mastný :D ... Takže trochu míchám. 
Ale neříkám že je zase nějak hrozný to určitě ne! Kryje moc pěkně, dělá pěknou pleť, nezalézá 
do porů ale zase nemá nějakou závratnou výdrž - bohužel. 
Asi až mě dojde vyzkouším jiný make-up a budu dál hledat ten se kterým budu opravdu spokojená.Zmatňující a krycí korektor

Tak tady mohu říci že jsem "svůj" korektor našla. Korektorů už jse měla nespočet různé tekuté i tuhé, ale žádný mi nevyhovoval tolik jako tento!! krásně zamaskuje pupínky i kruhy pod očima a nijak nevysušuje a ani není mastný takže pro mě je tento korektor značka ideál a už ani jiný nechci. 
I barvu jsem trefila mám číslo 2. Odstín č.1 byl myslím docela dost světlý a 3 už moc tmavá. Takže si podle mě vybere každý.
2 komentáře:

 1. Pěkná recenze, Michaelko :-) občas si říkám, že na kruhy pod očima nepotřebuju už ani korektor - že to nahradím rovnou papírovým pytlem přes hlavu :-D
  Bebe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) ... ale tak hrozné to určitě nebude !! :) ...ale někdy se taky zhrozím když se podívám do zrcadla :D

   Vymazat

Velmi děkuji za milý komentář :-)