pátek 10. ledna 2014

Gabriela Sallvete - Pudr Matte

Gabriela Salvete - pudr  Matte
Dneska vám chci představit pudr Gabriella Salvete - Matte který jsem objevila teprve před týdnem a to jen náhodou. Protože mě docházel pudr a byla jsme v Rossmanu tak jsme se rovnou koukla po nějakém pudru, a do oka mě  padl stojan kosmetiky GS. Hned jsem sáhla po pudru Matte.
Naštěstí byly u pudru testery takže jsem mohla vyzkoušet texturu a barvy (no barvy moc ne protože na testeru neměli popsané jaký je to odstín a pudry byly rozházené takže nebyly u svých testerů). Ale tenhle pudr si mě ihned získal svou "konzistencí-texturou" je krásně sametový, jemný a takový měkký- prostě se mi moc líbil :D
Na pudru je napsáno že je matující a hydratující docela zajímavé, moc nechápu jak může pudr hydratovat ? :D Jako druhá věc se mi líbil obal pudr který je docela bytelný a uvnitř je zrcátko a moc příjemná labutěnka (i když já raději používám štětec) 

Můj názor:
No a jak jsem s ním spokojená?? Popravdě jsem spokojená víc než jsem čekala - pudr krásně sjednocuje pleť, dodají pěkný sametový vzhled, s barvou jsem taky spokojená a pudr nedělá vzhled masky ale i přesto pěkně kryje drobné nedostatky
A jak jsem už říkala má úžasnou texturu -sametovou, měkkou 
Na pleti mě vydržel docela dlouho kolem 4h. pak jsem se potřebovala trochu přepudrovat, ale výdrž má podle mě skoro stejnou jako jiné pudry. :)
A ještě obsahuje faktor SPF 15, vitamín E a přírodní olej chránící pleť před nečistotami.

8/10b.

Odstíny: Já jsem si vybrala odstín č.2 a moc dobře mi sedí někde jsem četla že i odstín č.1 je tmavý ale já teda nevím, nejsme nijak tmavá a dvojka mě sedí. 
Jinak jsou  4 odstíny odstín č.1
odstín č.2odstín č.3odstín č.4Žádné komentáře:

Okomentovat

Velmi děkuji za milý komentář :-)