úterý 4. března 2014

Můj večerní rituál

Večerní rituál s vůní meduňky a šípku


Poslení  měsíc a půl používám na odličování Hydrofilní odličovací olejíček od Saloosu - Meduňka a potom místo hydratačního nočního krému použiji šípkový olejíček /recenze/ a k tomu si samozřejmě vždy udělám nějaký moc dobroučký čajík takže se z toho stal takový malý večerní kosmetický rituál :-).
Pleť je  po olejíčcích nádherně jemňoučká, čistá, hydratovaná a taková svěží hlavně ráno.
Mé pleti tahle kombinace svědčí takže budu používat a kupovat tyto výrobky dál :)
No a dnes bych se s vámi chtěla poděli o zkušenost s Hydrofilním odličovacím olejíčkem od Saloosu. :-)


Mé postřehy:

-Abych se přiznala od značky Saloos jsem si ještě nikdy nic nekoupila ale už dlouho mě přitahují jejich sprchové oleje atd. Takže uričtě nezůstanu jen u tohodle olejíčku.
Ke koupi olejíčku jsem se dostala vlastně náhodou když jsem kupovala tento olejíček kamarádce k narozeninám ( s vůní Ylang-ylang) takže jsem neodolala a koupila ho jak pro ni tak pro sebe :-) 
-Koupila jsem si olejíček s vůní meduňky který je určen pro všechny typy pleti. 
-Vůně je jemná, citrusová. Olejíček úžasně odličuje, neštípe v očích, jen při odličování očí se mi jako kdyby zamlží což někomu může vadit.
-Tento odličovací olejíček se používá tak že se má nakapat na navlhčený tamponek a tím se vytvoří odličovací emulze. Já tamponek vždy celý namočím, vyždímu a potom na něj naliju trochu olejíčku a hurá na jemné odličování :). 
-A to je dobré podotknou- odličování s tímto olejíčkem je vážně moc a moc jemňoučké , pleť nemusím nijak drhnout a na tamponek tlačit a i přes to je pleť dobře vyčištěná a odlíčená.
Jen nevím jestli si poradí s voděodolným make-upem protože nepoužívám žádné voděodolé řaseyk nebo tak takže nemohu yzkoušet. :-)

Hydrofilních odličovacích olejů je docela dost drůhů jak na mastnou pleť tak na suchou, stačí si vybrat podle vlastních potřeb nebo sáhnout po oleji který vyhovuje všem typům pleti :-)Co říká výrobce:

Vlastnosti hydrofilních odličovacích olejů Saloos:
  • Jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu.
  • Jejich základem je velmi kvalitní olej z bio slunečnice lisovaný za studena.
  • Díky tomuto nejšetrnějšímu způsobu výroby zůstávají v oleji zachovány veškeré účinné látky.
  • Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek a dovedou je v maximální míře předat naší pokožce.
  • Zásadně neobsahují ropné produkty, syntetické parfemace, konzervanty ani barviva.


Hydrofi lní odličovací oleje Saloos patří k tomu nejlepšímu, co můžete své pleti dopřát. Důkladně ji vyčistí, přitom se k ní však chovají šetrně, předávají jí sílu přírodních látek, které ji zjemní, zklidní po celodenní námaze a připraví ji k dalšímu ošetření a regeneraci. Jsou velmi vhodné i pro jemné oční partie a přecitlivělou pleť.


Jak odličovací oleje používat?
Použití odličovacích olejů Saloos je jednoduché. Na vlhký kosmetický tamponek naneste několik kapek oleje. Vlhkost je důležitá, protože voda společně s odličovacím olejem vytvoří emulzi, kterou pleť krásně vyčistíte. Použijte i několik tamponů, dokud nezůstanou zcela čisté.Je dobré čistit obličej ráno i večer. Nejen přes den, ale i během noci se totiž na pleti usazují nečistoty, které jí brání volně dýchat.Žádné komentáře:

Okomentovat

Velmi děkuji za milý komentář :-)