pondělí 28. dubna 2014

štětce Jessup

Přeji vám nádherný den :-)

před pár dny ke mě dorazily sada 4 štětců Jessup z e-shopu galaxie přání. Prvně jsem na ně ani recenzi dělat nechtěla, ale když jsem zjistila jak jsou úžasné nemohla jsem se s vámi nepodělit o radost :-))
Když jsem se ted dívala do e-shopu tak už je tam nemají, ale někde jsem četla že to obnovují takže si myslím že časem se tam opět objeví :))Pokud chcete vědět více pokračujte ve čtení :-))
štětce stály něco kolem 500,- což si myslím že za 4 štětce není vysoká cena :-)
Moc jsem nehledala jestli jsou dobré nebo ne, ale už jsem nutně potřebovala štětce na make-up, mé staré už jsou tak nějak nepoužitelné takže byla potřeba obnovit výbavu :-))
Tyhle štětce mě do oka, protože vypadaly velmi hustě a když jsem se pak mrkla po nějaké té recenzi tak jsem na ně četla jen chválu :))

Musím vám povědět že jsou úžasné ( a nepřeháním)! Jsou tak úžasně jemňoučké, hladké a moc moc husté. Nalíčíte se s nimi během chvilinky :) 
Ráda bych vám je jednotlivě představila .. :)
Jednotlivé štětce nemají bohužel žádné názvy ale aspoň jsem vám je detailně vyfotila a řeknu vám k čemu je používám :)
A) tady tenhle "kulatý" používám na tekutý make-up, líčí se s ním moc dobře, make-up se do něj vůbec nevsakuje, štětec nedělá šmouhy a make-up vypadá na pleti opravdu přirozeně. 
Je opravdu hustý a jemný.
A make-up s ním nanesete opravdu za pár minut!

 B) tento štětec používám asi tak ze všech nejméně, ale dá se s ním dobře nanášet bronzer nebo rozjasňovač, je trochu zkosený a opět je jemňoučký a velmi hustý.C) tento štětec používám také na tekutý make-up nebo na korektor. 
Je dobrý na preciznější a detailnější líčení :)
Dá se sním i nalíčit celý obličej tekutým make-upem, to když se s líčením chcete opravdu vyhrát ;)
D) No a tento štětec používám na líčení kolem očí, na nanášení korektoru, maskování drobnějších nedokonalostí.


Tento článek nejde moc rozvést, ale nenašla jsme na tuhle značku moc recenzí, tak pokud se rozmýšlíte zda si je koupit, určitě do nich běžte!!! Jsou vážně dobré! 

Mějte nádherný den :)


8 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. A jsou skvělé :-)) Ani jsem netušila že budou až tak moc dobré :)

   Vymazat
 2. nelíbí se mi ty rozčepýřené štětiny a nejsou úplně rovně střižené =( promiň, já bych si je asi nekoupila....

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) toho jsem si ani nevšimla, ale za to asi můžu já, jeden jsem dala tak nešťastně divně do kosmetické taštičky, ale já je teď prala a jsou pěkné :) .. a vážně jsou kvalitní a krásně se s nimi líčí, někdo je přirovnává ke štětcům od Sigmy :)

   Vymazat
 3. Michaelka musela bych je mít v ruce abych mohla posoudit...já mám sigmu a hakuro a prostě sigma je vrchol... na hakuro nemá, ale je horší tak o 10%

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu :) ... jen říkám že jsem se dívala na nějaké video blogerky a říkala že jsou sigmě hodně podobné :) ...asi kdybych vyzkoušela štětec od hakuro který jsem měla v merku tak už by mě přišel každý štětec podřadný, ale teď jsme s těmito vážně spokojená :) .. a chápu pokud se tobě nezamlouvají :) ... třeba si jednou ten od hakuro konečně koupím, který štětec od té značky máš ?:)

   Vymazat
 4. Ahoj, už dlouho uvažuji o koupi, tak děkuji za recenzi.

  OdpovědětVymazat
 5. mimochodem na ebay se dá sehnat 5ks na makeup + 5 ks na oči za 280 kč!

  OdpovědětVymazat

Velmi děkuji za milý komentář :-)